Kolorowy garnitur damski – hit sezonu!

Niegdyś garnitury nosili tylko panowie. Wiemy o tym wszyscy. Ale pozmieniało się to bardzo. Dziś taki strój to także domena kobiet w różnym wieku i panie nie wyobrażają sobie, aby go nie założyć na pewne, ważne i przeróżne okazje. A pomyśleć, że owa moda zaczęła się w latach 60. XX wieku, a dokładniej w 1966 roku – wtedy bowiem uszyto pierwszy damski garnitur, który był niezwykłym symbolem wielkiej ambicji i równie wielkiej odwagi, no i dobrego looku. Minęły długie dziesięciolecia. Teraz mamy już rok 2020. Z racji pandemii to niestety dość smutny czas, więc może warto, aby kobietki odnalazły i przymierzyły jakiś piękny, elegancki i jednocześnie kolorowy garnitur damski, który sprawi, że będą one szczęśliwe, często uśmiechnięte i zdecydowanie silniejsze psychicznie. Jakie są więc trendy na tegoroczne ciepłe lato i wiosnę? Należy sprawdzić i się przekonać. Powinni to zrobić także panowie, aby wiedzieć, co kupić swoim żonom i partnerkom na prezent.

Kolorowy garnitur damski

Warto zwrócić uwagę na różne komplety z krótkimi spodenkami od Diora, Gucciego czy Chanel. One bez wątpienia zdominują modowy świat i pojawią się w licznych sieciowych sklepach (też internetowych). Ciekawe są również, i tutaj uwaga! – nowoczesne, bardzo charakterystyczne garsonki. Ale panie i tak zapewne najchętniej będą oglądać wszelakie barwne garnitury damskie z długimi spodniami na wesele i inne uroczystości (jak komunie, urodziny itp.). Prym wiodą tutaj oczywiście czerwone, fioletowe, kobaltowe oraz w odcieniach błękitu, różu czy butelkowej zieleni oraz np. białe (bardzo zjawiskowe). W tych wyrazistych kolorach każda kobieta będzie się prezentować modnie i bardzo elegancko, a dobierając jeszcze odpowiednie dodatki (np. szpilki) stanie się wręcz gwiazdą wieczoru i będzie się wyróżniać z tłumu. Wracając do kompletów z krótkimi spodenkami, to intrygującym wyborem będą te w letnią kratę czy w pięknych, naturalnych beżowych barwach lub pastelowych kolorach. Ważna jest też sama długość spodenek. Mogą być one bardzo krótkie, sięgać do połowy uda oraz do kolana (tzw. bermudy).

Na jakie okazje?

Wszystkie łączy to, że mają bardzo elegancki krój. Gdzie taki „szalony”, modny strój założyć? Wszędzie! Chyba, że nie pozwala na to dress code obowiązujący w danym miejscu pracy, chociażby w biurze. Wtedy należy przerzucić się na inne komplety, stonowane, mniej odważne. Natomiast, jeżeli chodzi o klasyczne garsonki, to nie są one już dawnym reliktem. Oj nie. Wróciły! Zaskoczone? Nie wierzycie? Tak, powróciły. I są one bardzo, ale to naprawdę bardzo stylowe. Co udowadnia na przykład: słynna Victoria Beckham, która na swoim pokazie zaprezentowała komplet ze złotego atłasu! Kiedy i czy takie kolekcje trafią do sieciówek? Czas pokaże. Tak czy siak, zawsze kobiety znajdą coś dla siebie. Skompletują oczywiście szykowny, kolorowy garnitur damski, jeśli nie ze spodniami, to z bardzo elegancką spódnicą, w odpowiedniej, dość zbliżonej tonacji. Najważniejsze jest, aby w takim stroju dobrze i wygodnie się czuły, i aby się sobie podobały, przeglądając się w dużym lustrze. Oraz, aby taki garnitur podkreślił ich charakter i osobowość.

Redakcja ciuchy-wyprzedaz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *